III. BKMS odbył się

24 - 25 listopada 2015 r.

na Stadionie Energa Gdańsk

PRELEGENCI

Zmień język

        Patrik Meyer jest menedżerem z zakresu organizacji imprez masowych w Lagardere Sports. Commerzbank - Arena.

 

Urodził się w 1968 roku. W 1990 roku ukończył edukację i rozpoczął pracę w banku.  Pracował jako zawodowy muzyk (perkusista) i rozpoczął studia z zakresu biznesu i administracji.

Po ukończeniu studiów został kontrolerem finansowym koncertów muzycznych gwiazd: The Rolling Stones, Tina Turner, Michael Jackson i Luciano Pavarotti.

Od 1997 współpracował z Koeln Arena Management GmbH jako Dyrektor Wydziału Finansowego, będąc odpowiedzialnym za przepływy finansowe i kontrole środków z przedsprzedaży i sprzedaży biletów. Od 1999 roku jest menadżerem i odpowiada za planowanie i wdrażanie projektów imprez masowych. W 2003 roku koordynował przebieg trasy koncertowej Rolling Stones w Europie i World Youth Day w Niemczech w 2005 roku.

Od 2005 roku jest Dyrektorem Zarządzającym stadionu Commerzbank-Arena we Frankfurcie.

W latach 2009 - 2012 był Dyrektorem Zarządzającym Promocji Sportu w firmie SPORTFIVE, specjalizującej się w zarządzaniu i promocji imprez masowych.

W czerwcu 2010 roku został laureatem nagrody Menadżera Roku przyznawanej przez Forum Zarządców Stadionów w Dublinie. Jest członkiem Stowarzyszenia Zarządców Stadionów (SMA).

Od 2012 roku był Starszym Konsultantem w Lagardere Sports. Od 2014 roku jest Kierownikiem Rozwoju dla imprez masowych.