III. BKMS odbył się

24 - 25 listopada 2015 r.

na Stadionie Energa Gdańsk

PRELEGENCI

Zmień język

       
Serge Bosca jest Prezesem Zarządu SAUR Neptun Gdańsk S.A.


Magister inżynier mechanik o specjalizacji energetyka. Od 2011 r. Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Spółki
Saur Neptun Gdańsk.

Karierę zawodową rozpoczął na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce Zachodniej, jednak w 1994 r. związał się z firmą Saint-Gobain i rozpoczął pracę w Dąbrowie Górniczej w budowanym zakładzie produkcyjnym Saint-Gobain Glass Polska. W latach 1999 - 2003 był Prezesem i Dyrektorem Generalnym Spółki Saint-Gobain Euroveder Polska, zajmującej się produkcją specjalistycznego szkła do sprzętu AGD.

Po zakończeniu pracy w przemyśle ciężkim związany zawodowo z branżą kosmetyczną, firmą Forte Sweden. W latach 2009 - 2010 był Wiceprezesem i Skarbnikiem Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Warszawie, zrzeszającej ponad 320 firm. Jest członkiem Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz Gdańskiego Klubu Biznesu.

Pochodzi z Francji, z Marsylii. Do swoich największych pasji zalicza sport. Aktywnie uprawiał piłkę ręczną zarówno jako zawodnik, jak i trener. Jest też fanem piłki nożnej, w którą gra amatorsko, a swego czasu był prezesem klubu piłkarskiego Sparta Szamotuły. Grywa też w tenisa ziemnego, squasha i kręgle. Jeździ na rowerze.