III. BKMS odbył się

24 - 25 listopada 2015 r.

na Stadionie Energa Gdańsk

PRELEGENCI

Zmień język

        Natalia Daszewska jest właścicielką Daszewska Fit&Florist.

 

Absolwentka Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej, studiowała dziennikarstwo i PR. Na co dzień jest Rzecznikiem Prasowym w Polsko-Norweskiej Izbie Gospodarczej, zajmuje się marketingiem i public relations kilku firm. Działaczka Klubu Piłkarskiego "Pomerania".

Prowadzi własną firmę "Daszewska Fit&Florist", w ramach której wykonuje dekoracje florystyczne, przygotowuje fit catering oraz uczy dzieci i dorosłych zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania.

Opracowała pierwszy autorski cykl szkoleń dla dzieci "Zdrowe Śniadanie" realizowany w blisko 100 Szkołach Podstawowych w województwie pomorskim. Przez cztery lata była Szefową Projektów Unijnych "Owoce w Szkole" i "Szklanka mleka" w Salvit Prima. Pomysłodawca wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci "Jem owoce i warzywa, bo to dobrze na mnie wpływa".

Laureatka programu kulinarnego TVN "Ugotowani". Jako jeden z ekspertów zajmowała się tworzeniem standardu kuchni żuławskiej. Aktywnie uczestniczy w kulinarnym życiu Trójmiasta. Za sobą ma współtworzenie takich imprez jak "Pomorskie smaki" czy "Weekend za pół ceny". Nieustannie wspiera inicjatywy społeczne, jest twórcą wielu akcji promujących zdrowie i sport, w które potrafi zaangażować nawet najbardziej opornych. 

Współautorka tomu poezji "Srebrnym Piórem". Posiada tytuł instruktora tańców latynoamerykańskich. Od roku trenuje crossfit pod okiem Jakuba Popławskiego.