III. BKMS odbył się

24 - 25 listopada 2015 r.

na Stadionie Energa Gdańsk

PRELEGENCI

Zmień język

       

Maciej Brożek jest dyrektorem ds. komercjalizacji w firmie Torus Sp. z o.o. Sp. k. 

 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Karierę zawodową rozpoczyna w 1996 roku od pracy w Dziale Podatkowo-Prawnym Ernst & Young. W latach 1997 – 2000 członek zespołu odpowiadającego za rozwój sieci McDonald’s w Polsce.

Od 2001 roku związany z firmą doradczą Brown&Co., w której zajmuje się rynkiem nieruchomości komercyjnych oraz doradztwem inwestycyjnym, a także holdingiem rolniczym zarządzanym przez brytyjską grupę kapitałową Braci Laird.

W 2006 podejmuje współpracę z funduszem inwestycyjnym Optima, zarządzanym przez Baltic Property Trust AM, w którym obejmuje stanowisko Acquisition Manager’a, później Zastępcy Dyrektora Generalnego. Aktywnie uczestniczy w transakcjach inwestycyjnych wartych ponad 200 mln EUR. W 2008 roku zostaje zatrudniony przez ING Real Estate Development na stanowisku Development Manager’a.

Od 2009 roku w Torus Sp. z o.o. Sp. k. Odpowiada za komercjalizację powierzchni biurowych spółki. Tworzy nowy wizerunek spółki poprzez opracowanie i wdrożenie nowych strategii: wynajmu, marketingowej i PR. W strukturach spółki odpowiada również za kwestie rozwoju strefy sportowo-rekreacyjnej w Alchemii oraz zarządzanie spółką – operatorem dużego centrum fitness w tej inwestycji. Pomysłodawca i współorganizator marketingu sportowego firmy, poprzez jej zaangażowanie w takie projekty jak m.in. Torus Triathlon Team czy Torus Triathlon in da House.

Przez 15 lat uprawiał z sukcesami piłkę ręczną – zdobywając brązowy medal mistrzostw Polski juniorów oraz awansując do ekstraklasy seniorów.