III. BKMS odbył się

24 - 25 listopada 2015 r.

na Stadionie Energa Gdańsk

· NOTA PRAWNA

Zmień język

· NOTA PRAWNA

 Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o "Ochronie praw autorskich i praw pokrewnych", wszelkie prawa do nazwy "BKMS", a także: logo, zdjęć, treści, plików i znaków graficznych, identyfikatorów cyfrowych, aplikacji oraz wszelkich innych dokumentów publikowanych na stronie, są zastrzeżone i podlegają ochronie. 

 Z wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, informacje i fotografie ze stron serwisu nie mogą być w żadnej formie kopiowane, powielane lub reprodukowane. Osoby lub firmy zainteresowane wykorzystaniem materiałów dostępnych w serwisie "BKMS" proszone są o kontakt na adres poczty elektronicznej info@pswe.org.

 Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny i jej celem nie jest obrażanie innych ludzi, ich podglądów i uczuć. Jeżeli jakieś materiały godzą w Twoje uczucia lub poglądy powinieneś niezwłocznie opuścić serwis, gdyż korzystasz z niego na własną odpowiedzialność.

 Administracja serwisu dokłada wszelkich starań, aby serwis nie zawierał materiałów, które mogą godzić w prywatność użytkowników, jednakże wszelkie podobieństwa wizerunków, imion i nazwisk, miejsc, treści itp. należy traktować jako przypadkowe.

 Jeżeli któryś z materiałów graficznych należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się na tej stronie, napisz do nas na adres poczty elektronicznej info@pswe.org podając w szczególności link do materiału oraz informacje, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, że posiadasz prawda do danego materiału graficznego. W uzasadnionych (potwierdzonych) sytuacjach materiał graficzny zostanie usunięty lub zmieniony na inny.