III. BKMS odbył się

24 - 25 listopada 2015 r.

na Stadionie Energa Gdańsk

PRELEGENCI

Zmień język

        Magdalena Sekuła pełni funkcję Prezesa Zarządu ERGO ARENA - Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o.o.

 

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu w Orleanie, we Francji. Ukończyła kurs prawa europejskiego Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji oraz SP w Tuluzie.

Zajmowała się m. in. pozyskiwaniem współfinansowania dla projektów inwestycyjnych oraz społecznych ze środków Unii Europejskiej.

Pełniła funkcję Wiceprezesa w firmie doradczo - inwestycyjnej, która zajmowała się obsługą inwestycji, głównie francuskich deweloperów, budujących różne obiekty komercyjne w Polsce, m.in. hipermarkety i biura. Wraz z mężem prowadziła firmę importującą wina z Francji i z Włoch.

Od 2004 r., pracując w Wydziale Inwestycji Urzędu Miasta Sopotu uczestniczyła w inwestycji, jaką była budowa hali widowiskowo-sportowej na granicy Gdańska i Sopotu – dziś ERGO ARENA. Prezesem Zarządu ERGO ARENA - Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o.o. jest od marca 2010 r.

Każdą wolną chwilę, choć czasu wolnego nie ma zbyt wiele, spędza z rodziną. Jak sama twierdzi: „Przepadam za nią pasjami. Dobrze ją mieć, bo wtedy człowiek wie i rozumie, że praca jest ważna, ale nie najważniejsza. Koszykówkę lubię oglądać w hali, ale sama czynnie uprawiam narciarstwo i windsurfing.”