III. BKMS odbył się

24 - 25 listopada 2015 r.

na Stadionie Energa Gdańsk

PRELEGENCI

Zmień język

        Prof. Kari Puronaho jest wykładowcą Haaga-Helia University of Applied Sciences z siedzibą w Helsinkach w Finlandii oraz założycielem Sport Business School Finland.


Posiada bogate doświadczenie w tematyce Sport Business Intelligence, ze szczególnym uwzględnieniem badań dotyczących zarządzania w sporcie, jego finansowania oraz ekonomicznymi aspektami marketingu sportowego, które zdobywał m. in. jako Dyrektor ds. Badawczo-Rozwojowych w Instytucie Sportowym Finlandii oraz jako prezes lub członek wielu międzynarodowych komitetów naukowych i organizacyjnych.

Założyciel oraz główna osoba decyzyjna w Sport Business School Finland. Na co dzień wykładowca na Uniwersytecie HAAGA-HELIA w Helsinkach. Wykładał gościnne w wielu krajach Europy, w Stanach Zjednoczonych, w Chinach czy też w Indiach.

Opublikował ponad 7 tys. stron artykułów, raportów i książek (w pracach zbiorowych) oraz ponad 4 tys. stron jako główny autor. Publicysta. Recenzent książek dla wydawnictwa Pearson, artykułów badawczych dla European Sport Management Quarterly.

Obecnie piastuje funkcję Sekretarza Wykonawczego w European Association for Sport Management(EASM).